Chef Mezze Lezzeti Mersin'de

Gazi&Bilal Ateş’in İstanbul’da kurdukları “Chef Mezze” aynı lezzetler ve kalite anlayışıyla Mersin Marina’da açıldı.

Türkiye’nin en ünlü şeflerinden Gazi&Bilal Ateş kardeşlerin İstanbul Gümüşsuyu’nda, modern Türk meyhanesi konseptiyle hizmet veren markası Chef Mezze, Mersin’de de açıldı. Kendi alanında öncü olan ve yeniliklere imza atan Chef Mezze,  aynı kalite ve hizmet anlayışıyla misafirlerini Mersin’de de  ağırlamaya hazır.

İstanbul’un sevilen markası en lezzetli mezelerin ve balığın şefi “Chefmezze” Mersin Marina da

Girit mutfağı ağırlıklı menüsüne seçme Lübnan mezeleri ve dünya mutfaklarından deniz ürünleri eşlik ediyor.  Gazi&Bilal Ateş şefler tarafından yorumlanmış geniş meze menüsüne ilave olarak  her damak tadına uygun ara sıcaklar, balık, et ve makarna çeşitlerine kadar uzanan geniş yelpazede tatlar sunuluyor.

Chef Mezze, Mersin Marina’nın huzur veren manzarası, usta ellerden çıkma dekorasyonu, DJ tarafından atmosfere uygun olarak seçilmiş Chef Mezze müzikleri ve gurme menüsü ile siz değerli  misafirlerini bekliyor.

Kusursuz hizmet anlayışını modern mimarisi ile tamamlayan, deniz kenarında huzur veren manzarası ile de ön plana çıkaran Chefmezze misafirlerine Ortadoğu, Ege ve deniz mahsullü mezelerinden tutun da ara sıcakları, ana yemekleri, balık, et ve makarna çeşitlerine kadar uzanan geniş yelpaze de tatlar sunuyorlar.